Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Zamów butelki na wino w hurcie.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż znaczną częścią rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to też branża, w której świetnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego ekologicznego, smakowitego albo autorskiego wyrobu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być opakowane tak, żeby towar dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w słoje i butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie to sposób na zmniejszenie kosztów

Wiadomym jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo oliwę, marmolady bądź piwo kraftowe, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można otrzymać znaczny rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu też dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i dodatkowe elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoje oraz butelki ze szkła idealne do rozlewania piwa, wina bądź soków. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać zamówiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Wraz z butelkami i słoiczkami hurtowo można dodatkowo nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]