Przedłużane rzęsy – z czego są produkowane

Przedłużane rzęsy – z czego są produkowane

Znajdź sztuczne rzęsy na houseofbeauty.com.pl.

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejszy atrybut kobiety. W dzisiejszych czasach nawet te, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą onieśmielać zniewalającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z surowców są one wykonane i czy cechują wytrzymałością?

Sztuczne rzęsy – z włosia norek, a może z jedwabiu?

Sztuczne rzęsy to prosta i niezawodna metoda na doskonałe zwieńczenie makijażu. Pragniesz uzupełnić kosmetyczkę o najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długoterminowe i zapierające dech efekty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim przypadku wszystko co należy zrobić to nakleić cały pasek do skóry powieki górnej zaraz nad zarysem rzęs – rezultat jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach służą z kolei do zagęszczania rzęs, jednak można je wykorzystać wyłącznie na zewnętrznych partiach oczu. Dostępne na rynku modele rzęs są wytwarzane z naturalnych surowców, jak np. sterylizowane ludzkie włosy, włosie z futra norek lub proteiny jedwabiu, ale też z wysokiej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się także rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – kup również hipoalergiczny klej, odżywkę oraz pęsetę

Przedłużane muszą być nie za ciężkie, by nie przeciążać powieki i gwarantować wysoki maksymalną wygodę, a przy tym proste aplikacji i bardzo mocne. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku, które wspaniale sprawdzą się na wytwornych imprezach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich zakładania niezbędne są specjalne akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej, a także pęseta. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, powieki powinno się posmarować odżywką wzmacniającą prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]