Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Renault części zamienne, uzyskasz na france-car.com.pl.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]